Polityka prywatności

Akceptacja polityki prywatności oznacza wyrażenie zgody na:

Przetwarzanie danych osobowych przez Premium Finance sp. Z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-806) przy ul. Św. Marcin 49, niezbędnych w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego, w szczególności pomocy w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej oraz przedstawiania ofert ubezpieczeniowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Otrzymywanie od Premium Finance sp. Z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-806) przy ul. Św. Marcin 49, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Administratorem danych jest Premium Finance sp. Z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-806) przy ul. Św. Marcin 49. Dane osobowe są zbierane w ww. celu. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie. W tym celu niezbędne jest powiadomienie Premium Finance Sp. Z o.o. listownie na adres siedziby spółki lub przez przesłanie wiadomości na adres: kontakt@premiumf.pl.