Praca – Doradca Finansowy

Doradca finansowy jest pośrednikiem pomiędzy osobami, które chcą uzyskać kredyt, a kredytodawcą, jakim są banki. Koordynuje proces kredytowy i pomaga Klientowi w podjęciu decyzji, które z dostępnych rozwiązań wybrać. Na rynku zaobserwować można coraz większy popyt na tego rodzaju usługi. Wiadomym jest, iż nie każdy posiada odpowiednia ilość czasu, wiedzy i kompetencji aby weryfikować każdą ofertę oraz udać się do wszystkich banków w celu jejporównania. Wtedy pomocny jest właśnie pośrednik finansowy, który pomoże w wyborze najbardziej opłacalnej opcji, która spełni wszystkie oczekiwania Klienta. Praca Doradcy finansowego w Poznaniu cieszy się dużą popularnością, ponieważ istnieje duże zapotrzebowanie zgłaszane przez chętnych na branie kredytów, co dodatkowo podnosi prestiż tej pracy, jak i całej branży. Większość doradców finansowych jest zrzeszonych w dużych firmach doradczych, a dodatkowo prowadzi własną działalność gospodarczą, z uwagi na fakt, że jest to praca, gdzie wynagrodzenie zależy przede wszystkim od efektów.
Zainteresowanych ofertami pracy na stanowisko doradcy finansowego w Poznaniu zapraszamy na naszą stronę, w celu zapoznania się z aktualnymi ofertami.
Od dziś już nie musicie wyszukiwać haseł w sieci „Praca Doradca Finansowy Poznań” lub pochodnych. Na naszym serwisie odszukasz najświeższe oferty pracy w tej branży.
W związku z dynamicznym rozwojem, Premium Finance poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradcy Finansowego

Jeżeli posiadasz doświadczenie w branży finansowej, sprzedaży kredytów hipotecznych i/lub produktów inwestycyjno – ubezpieczeniowych oraz:

 • chcesz zmienić lub rozszerzyć swoją ofertę
 • chciałbyś nawiązać współpracę z firmą oferującą na rynku najszerszy wachlarz rozwiązań finansowych
 • potrafisz nawiązywać i utrzymywać długotrwałe relacje z klientami
 • posiadasz znajomość rynku finansowego
 • posiadasz wysokie zdolności interpersonalne

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy:

 • bardzo atrakcyjne warunki finansowe
 • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i współpracy z zespołem doświadczonych doradców
 • prestiżowe biuro w centrum Poznania
 • pełne wsparcie merytoryczne
 • możliwość specjalizacji i wyboru ścieżki rozwoju zawodowego.

 

Kierownika Zespołu Doradców Finansowych

Jeżeli posiadasz wymienione powyżej cechy, masz zdolności przywódcze lub aktualnie prowadzisz grupę sprzedażową, oferujemy możliwość objęcia stanowiska Kierownika Zespołu Doradców Finansowych.

Zainteresowani są proszeni o przesłanie CV z dopiskiem stanowiska na jakie aplikują.

Prosimy koniecznie o dołączenie do CV poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Premium Finance z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 49. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach związanych z procesami rekrutacyjnymi. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.”

Skontaktuj się z nami !

Szukasz kredytu lub inwestycji? Dobrze trafiłeś. Sprawdź ofertę dla siebie !
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.